O nás | Historie | Pronájem | Kontakt |

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA

KYJE PRAHA 14

Někdy na přelomu tisíciletí se parta hokejových nadšenců rozhodla rozšířit obzory a hrát navíc ještě florbal. Postupně přibrali několik svých kamarádů a začali se scházet v tělocvicně v Praze - Šeberově. Z těchto průkopnických dob zůstali v týmu pouze tito lidé: Robert Hochmuth, Pavel Hostaša a Petr Kasal. Po nějaké době se přidal Daniel Kasal (přece jsem v tom bráchu nemoh nechat samotnýho - pozn. autora) a posléze Lukáš Král. V tu dobu se sestava poměrně ustálila, ale přestala dostačovat tělovična na Šeberově a tak se hledala tělocvična nová. Nakonec jsme vhodné prostory našli v hale v Kyjích, kam jsme se někdy v roce 2002 přemístili. Přišli i noví lidé, jako Bohouš Bek, někteří ale odešli. Zhruba v roce 2003 jsme se dohodli, že založíme klub a přihlásíme se do pražské soutěže. Všechno vyřizování však bylo proti předpokladům delší a tak jsme klub oficiálně založili ustanovující schůzí až 22. dubna roku 2004.